امنیت وب سایت موضوعی بسیار بسیار مهم برای هر کسب و کاری است و اگر کسب و کاری هرچند بزرگ نتواند امنیت وب سایت خود را تامین کند قطعا با شکست رو به رو خواهد شد. بنابراین موضوع امنیت برای هر سایت بسیار حائظ اهمیت است. از این رو در این آموزش من به طور کامل و تخصصی نحوه تنظیم کردن افزونه امنیت سایت وردپرس را خدمت شما عزیزان ارائه دادم…. بنابراین حتما حتما از ویدیو مربوط به این آموزش استفاده کنید و مطمئن باشید که بعد از دیدن این آموزش و انجام این تنظیمات وب سایت شما تا میزان بسیار بسیار بالایی ایمن خواهد شد و نفوذ به سایتتون تقریبا غیرممکن خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس: در این آموزش قصد دارم تا بهترین افزونه امنیتی وردپرس از نظر خودم که افزونه iThemes Security هستش را به شما عزیزان معرفی کرده و همچنین نحوه تنظیم کردن این افزونه برای دریافت بالاترین درصد امنیت را به طور کامل و مفصل خدمت شما آموزش بدم. پس تا انتهای آموزش با من همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

بکاپ وردپرس: سلام…. من سجاد زیدونی هستم و با یک آموزش جدید دیگه در خدمت شما عزیزان هستم. در این آموزش قصد دارم تا به معرفی و همچنین آموزش کار کردن با یکی از بهترین افزونه های بکاپ وردپرس بپردازم. پس حتما تا آخر آموزش با من همراه باشید….. ویدیو آموزش در انتهای این پست قرار دارد.

اطلاعات بیشتر

امنیت سایت وردپرس: سلام…. در این مطلب آموزشی من قصد دارم تا مهمترین نکات و ترفندهای امنیتی را در رابطه با افزایش امنیت سایت وردپرس خدمت شما عزیزان ارائه بدم. این آموزش هم به صورت متنی و هم به صورت ویدیویی آماده شده است و شما عزیزان میتوانید با توجه به سلیقه خود از هرکدام اینها استفاده نمایید. ویدیو در انتهای این پست قرار دارد.

اطلاعات بیشتر