تاریخ امروز:پنج شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

ما چکاری انجام می دهیم؟

کمکتان می‌کنیم کسب‌وکار خودتان را راه بیندازید

من طبق تحقیقاتم و بررسی و تجربه هام به این نتیجه رسیدم که افراد برای ورود به دنیای کارآفرینی باید در ابتدا عزت نفس و اعتماد به نفس بالا و مناسبی داشته باشند. بنابراین در مرحله اول ما به آنها یاد میدهیم عزت نفس و اعتماد به نفس خودشان را افزایش بدهند.

در مرحله بعد باید بدانند که در چه زمینه ای استعداد دارند و میتوانند با ورود به چه حوزه ای خیلی خوب و با کیفیت فعالیت کنند. و برای این موضوع هم ما به کاربرانمان یاد میدهیم استعداد خودشان را کشف کنند و بفهمند که در چه زمینه ای استعداد دارند.

از اونجایی که بعد از ورود به دنیای کارآفرینی ممکنه کمی زمان ببره تا تلاش هایمان نتیجه بده و ثمره بده، خیلی از افراد از جمله خود من ممکنه در طول مسیر دچار بی انگیزگی و دلسردی بشوند، بنابراین ما با ارائه مطالب انگیزشی، ویدیوهای انگیزشی و همچنین زندگینامه بزرگان به آنها کمک میکنیم تا انگیزه خودشان را حفظ بکنند و در سطح بالا نگه دارند.

در مراحل بعد هم به آنها کمک میکنیم بتوانند کسب و کارشان را مدیریت بکنند و بتوانند آن را گسترش بدهند.

ما کی هستیم؟

یک گروه دو نفره که عاشق کارآفرینی است

تازه خدمت سربازیم رو تمام کرده بودم و مثل هر جوان دیگری دغدغه شغل و درآمدزایی را داشتم. دستم رو از کار دولتی شسته بودم و مطمئن بودم که دولت نمیتونه برای من شغل ایجاد بکنه. داشتم به این فکر می‌کردم که چه کاری رو خودم میتونم ایجاد کنم و به واسطه خدماتی که به دیگران ارائه میدم، کسب درآمد داشته باشم. ناخودآگاه ایده‌ای به ذهنم رسید و گفتم الان دغدغه و مشکل تقریباً تمام جوانان ایران همین موضوعه و اونها هم نمی‌دانند بعد از اینکه تحصیلشون و یا خدمت سربازیشون به پایان رسید مشغول به چه کاری بشوند و یا چه کاری رو ایجاد کنند؛ بنابراین تصمیم گرفتم که وارد حوزه آموزش کارآفرینی بشم و اول خودم خوبِ خوب این موضوع رو یاد بگیرم و به فوت و فن هاش مسلط بشم و بعد به افرادی که مشکل کار دارند و بیکار هستند آموزش بدهم که برای خودشان کارآفرینی کنند و کسب و کارشان را رشد و توسعه بدند و بتوانند به موفقیت و جایگاه مناسبی دست پیدا بکنند.