بخش اعتماد به نفس ، بخشی است که ما در آن اطلاعات و مقالات بسیار بسیار با ارزش و مفیدی رو راجع به اعتماد به نفس قرار می دهیم. و شما عزیزان میتوانید اطلاعات فوق العاده مفیدی رو از بخش اعتماد به نفس بدست بیارید.

راه بالا بردن اعتماد به نفس چیست؟

امروز قصد دارم تا یک مطلب فوق العاده مهم درباره راه بالا بردن اعتماد به نفس رو باهات به اشتراک بگذارم و اون هم اینه که تو باید خودِ قاطعت رو تقویت بکنی.

اطلاعات بیشتر

در این مقاله من قصد دارم تا به صورت مفصل و کامل به شما عزیزان بگم که تعریف دقیق عزت نفس چیست و نداشتن اون چه تبعاتی را برای ما به همراه داره. پس لطفا تا انتهای این مقاله با من همراه باشید. عزت نفس چیست در بین اساتید و روانشناسان تعاریف مختلف و متفاوتی برای عزت نفس وجود […]

برعکس خیلی از مشاوران اعتمادبه‌نفس که میگویند: همهٔ ما با اعتمادبه‌نفس به دنیا نمی‌آییم و هیچ‌کس در هر شرایطی با اعتمادبه‌نفس نیست.

با صحبت کردن در مورد اعتمادبه‌نفس نمی‌توانید به آن دست پیدا کنید.

اعتمادبه‌نفس به‌صورت غریزی با ما همراه نمی‌شود. دخترها معمولاً جسارت و اعتمادبه‌نفس کمی دارند.

من دیدگاه متفاوتی دارم و به نظر من همه ما در بدو تولد با اعتمادبه‌نفس هستیم و درواقع ما با اعتمادبه‌نفس به این دنیا می‌آییم، ولی با گذر زمان و الگو گرفتن ما از خانواده، دوستان، محیط اطرافمان رفته‌رفته اعتمادبه‌نفس ما شکل پایداری به خودش می‌گیرد و اگر ما در محیط و خانواده غنی رشد کرده باشیم می‌توانیم اعتمادبه‌نفس بالا را در خودمان نهادینه کنیم، اما اگر در محیط و یا خانواده‌ای رشد کرده باشیم که نتوانستن آموزش‌ها و باورهای درستی را در ما بسازند، ما اعتمادبه‌نفسمان پایین و پایین‌تر خواهد آمد.

اگر شما از دسته افراد اول باشید که بهتان تبریک میگم اما اگر الآن دارید این آموزش را مطالعه می‌کنید و دنبال می‌کنید، احتمالاً از دسته دوم هستید، اما نگران نباشید چون قراره در این آموزش من به بهترین تکنیک‌هایی که به ما یاد می‌دهند چگونه اعتماد بنفس داشته باشیم بپردازم و شما با رعایت این نکات می‌توانید تا حد قابل‌توجهی اعتمادبه‌نفس خودتان را بالا ببرید.

اطلاعات بیشتر
چگونه اعتماد بنفس خود را بالا ببریم ؟؟ این سوالی بود که مدتها من در پی جوابش بودم و بالاخره تونستم جوابش را پیدا بکنم و قصد دارم اون رو در این مقاله با تو به اشتراک بگذارم. پس تا انتهای این مقاله با من همراه باش. اطلاعات بیشتر

از آنجایی که اعتماد به نفس و عزت نفس بخش اصلی شخصیت ما را شکل می دهند و بیش از هر چیز دیگری در میزان موفقیت ما نقش دارند،‌ من بهت توصیه می کنم اگر اعتماد به نفس کمی داری، توی کارهات شکست می خوری، فکر می کنی از عهده هیچ کاری بر نمی آیی و ناامید شده ای …

حتماً این آموزش رو تا آخر دنبال کن و با بکار گرفتن نکات گفته شده اعتماد به نفس خودت رو افزایش بده تا شاهد تغییری عظیم در زندگی خودت باشی.

اطلاعات بیشتر

اعتمادبه‌نفس عاطفی خود را تقویت کنیم همان‌طور که متوجه شدیم اعتمادبه‌نفس عاطفی به این معناست که مطمئن هستید توانایی لازم برای این‌که دنیای عواطف خود را در اختیار بگیرید، را دارید. این نوع اعتمادبه‌نفس هم ۵ نشانه دارد که به این صورت است.

اعتماد به نفس رفتاری را در خود تقویت کنیم

اعتمادبه‌نفس رفتاری یعنی یقین داشته باشید که قادر هستید از همه توانتان استفاده کنید و شرایط زندگی را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید. این نوع اعتمادبه‌نفس چهار ویژگی دارد:

اطلاعات بیشتر

۷ گام مهم برای افزایش اعتماد به نفس در دختران

پرورش دختران قدرتمند، باعث بالندگی و پیشرفت جامعه می شود.

همه گروه های سنی باید به اندازه خودشان اعتماد به نفس داشته باشند.

در این نوشته، شما را با ۷ گام مهم برای افزایش اعتماد به نفس در دختران آشنا خواهیم کرد.

از شما می خواهیم تا پایان این نوشته، با وب سایت صبالرن همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان سالمند

زنانی که روزهایی جوان و شاداب بودند، با ورود به سن کهولت و پیری، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و دیگر خود را به توانمندی گذشته نمی بینند.

قبلا هم در این وب سایت درباره راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان باردار با شما صحبت کردیم.

در این نوشته، راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان سالمند را خواهید خواند.

اگر می خواهید مادر یا مادربزرگی شاداب داشته باشید، این روشها را به او یاد بدهید تا شاهد تقویت اعتماد به نفس در آنها باشید.

اطلاعات بیشتر

افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۳۰ دقیقه

خیلی وقتها برای زیاد کردن اعتماد به نفسمان، وقت کمی در اختیار داریم. این نوشته به شما راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۱ ساعت را  آموزش می دهد. روشهای گفته شده در این نوشته از وب سایت صبالرن ساده و راحت هستند و به افزایش اعتماد به نفس شما کمک زیادی می کنند. اطلاعات بیشتر