تاریخ امروز:پنج شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

بهترین کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس کدامند؟

بهترین کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس کدامند؟Reviewed by سجاد زیدونی on Nov 25Rating: 5.0بهترین کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس کدامند؟من تعدادی از بهترین کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس رو به شما عزیزان معرفی کردم و امیدوارم که با مطالعه این کتاب ها بتونید به اعتماد به نفس بالا برسید

کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس: عرض سلام و احترام دارم خدمت دوست عزیز و همراهان دوست داشتنی سایت صبالرن.کام. امروز من قصد دارم تا به معرفی کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس بپردازم و کتاب هایی که باعث میشن شما به اعتماد به نفس فوق العاده بالا دست پیدا کنید را به شما عزیزان معرفی کنم. پس صحبت را طولانی نمیکنم و به سراغ معرفی این کتاب ها میرم. لطفا با من همراه باشید.

معرفی کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس

  • کتاب روانشناسی عزت نفس نوشته ناتانیل براندن

کتاب روانشناسی عزت نفس ناتانیل براندن

این کتاب یکی از کتاب های کاربردی روانشناسی هستش و به مبحث “عزت نفس” میپردازه. نویسنده این کتاب “ناتانیل براندن” هست و مترجم این کتاب هم آقای “مهدی قراچه داغی” است.

کتاب روانشناسی عزت نفس در سال ۱۹۶۹ منتشر شده و در واقع اولین کتاب ناتانیل براندن در زمینه عزت نفس می باشد.

این کتاب به خوانندگان خود نشان می دهد که اگر میخواهید به یک زندگی سرشار از موفقیت و ثروت دست پیدا کنید، اول باید عزت نفس خودتان را بالا ببرید.

صبالرن به شدت مطالعه این کتاب ارزشمند را توصیه میکند.

مقاله مرتبط: چگونه اعتماد بنفس قوی داشته باشیم + ویدیو

  • کتاب اعتماد به نفس نوشته باربارا دی آنجلیس

کتاب اعتماد به نفس باربارا دی آنجلیس

– چگونه اعتماد به نفس بالایی به دست آوردید؟
– برای تقویت اعتماد به نفس و خود باوری چه توصیه هایی دارید؟
– چه چیزی بیش ترین کمک را به شما کرده تا بتوانید اعتماد به نفس و خودباوری و ارزش شخصی تان را به دست آورید؟
پاسخ این پرسش ها را می توانید در لابه لای صفحه های این کتاب کوچک اما مقتدر پیدا کنید. همانند دیگر حقیقت های این جهان، راز زیستن با اعتماد به نفس و خود باوری نیز بسیار ساده و در عین حال عمیق است. چنان چه طبیعت واقعی و ماهیت حقیقت اعتماد به نفس را بشناسید و خوب درک کنید قادر خواهید بود، منبع عظیم و بی کران نیرو و اقتدار درونی را خود فعال کنید و به زندگی خود معنا و مفهوم و صلح و آرامشی ببخشید که قبلاً هرگز تصور آن را هم نمی کردید.

  • کتاب نیروی اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی

کتاب نیروی اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی

در این کتاب یاد میگیرید:

چگونه سررشته‌ی زندگی و احساسات خود را در دست بگیرید، انسانی کاملاً مثبت‌گرا شوید، اعتمادبه‌نفس خود را بالا ببرید، اهداف خود را تعیین کنید و تحقق ببخشید، تمرکز و دقت داشته باشید، با دیگران به‌خوبی ارتباط برقرار کنید و به بیش از آنچه در تصور شما می‌گنجد دست یابید.
چگونه اندیشه‌ی برتر داشته باشید، برتر عمل کنید، فروش خود را بالا ببرید و از روش‌های برتر رقابت برای رسیدن به نتایج ممتاز در یک محیط کاری مغشوش و متغیر بهره بگیرید.
چگونه سازمان‌یافته شوید، اولویت‌های مشخص داشته باشید، بر وظایف کلیدی متمرکز شوید، از طفره‌رفتن و به‌تعویق‌افکندن در کارها دوری کنید، با یک طرز فکر مشخص بر مهم‌ترین کارهایتان تمرکز کنید، و ظرف تنها یک روز بیشتر از آنچه دیگران طی یک هفته انجام دهند به انجام برسانید.
شما می‌توانید راهکارها و روش‌های موفق‌ترین افراد را در تمامی عرصه‌ها فرا بگیرید.

شما میتوانید برای تهیه این کتاب از اینجا اقدام کنید.

مقاله مرتبط: کتاب اعتماد به نفس در ۱۰ روز

  • کتاب قدرت خودباوری نوشته ناتانیل براندن

کتاب قدرت خودباوری نوشته ناتانیل براندن

خودباوری نیرویی قدرتمند در درون هر یک از ماست .تاثیر خودباوری چیزی فراتر از ارزش ذاتی ای است که هریک از ما هنگام ورود به این دنیا.انسان متولد شدن با خود داریم.خودباوری جرقه ای است که ما مربیان و رواندر ما نگران در مراجعین خود روشن می کنیم این جرقه تنهایی راهی بسوی خودباوری است.از انجایی که شما شروع به خواندن این کتاب کرده اید می خواهم هم اینک برای روشن کنم که مقصود من هنگامی که کلمه خودباوری را به کار می برم چیست.

خودباوری، تصویر دقیق ذهنی از توانمندی‌هایی است که هر فرد از خودش دارد.

عدم اعتماد به نفس عبارت است از فقدان توانایی در ابراز توانمندیها و لیاقتهای فرد علیرغم دارا بودن آن تواناییها تعریف نمود. عدم اعتماد به نفس در همه افراد می تواند دیده شود، برای مثال دختر زیبایی که علی رغم زیبا بودن در چشم دیگران باز هم خود را زیبا نمی داند . یا ورزشکاری که علیرغم توانمندیهای جسمانی و فنی، خود را در مقابل حریف ضعیف می بیند. و یا دانشجویی که علیرغم تسلط بر مطالب درسی سر کلاس جرات پاسخ دادن به سوالات را ندارد. معمولاً کمبود اعتماد به نفس افراد در جنبه های بخصوص هر فرد است. به طور مثال، آنها که از لحاظ ظاهر اعتماد به نفس ندارند، زندگی اجتماعی برایشان بسیار دشوار خواهد شد. این افراد تصور خواهند کرد که در مجامع عمومی کسی به آنها توجه نمی کند و مجبور می شوند که از اول تا آخر مجلس در گوشه ای تنها بنشینند. در زندگی زناشویی ،عدم اعتماد به نفس مشکلات فراوانی ایجاد می کند. ممکن است شخص در رابطه ای که می داند بسیار برای وی ناسالم است باقی بماند. با این تصور که قادر نیست این وضعیت را بهبود بخشد. یا با شخص دیگری وارد رابطه شود.

برای دانلود رایگان این کتاب از اینجا اقدام کنید.

  • کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد نوشته کیت برتون، برینلی پلتز

کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد نوشته کیت برتون ، برینلی پلتز

این کتاب به شما می‌گوید چطور در همان ملاقات اول دیگران را کاملاً تحت تأثیر قرار دهید و در همه‌ی جنبه‌‌های زندگی‌تان با اعتماد به‌ نفس‌‌تر باشید!

همه‌ی ما می‌توانیم در زندگی‌مان کمی بااعتمادبه‌نفس‌‌تر باشیم. اگر راهنمای درستی داشته باشید، می‌توانید کشف کنید که چطور باید در محل کار، در خانه و حتا در رابطه‌هایتان با اعتمادبه‌نفس بیشتری عمل کنید. این راهنمای دوستانه به شما می‌گوید اعتمادبه‌نفس چیست و از کجا می‌آید و تکنیک‌ها و نکته‌هایی کاربردی ارائه می‌دهد تا با کمک آن‌ها مهارت‌هایتان را زیاد کنید، با ترس‌هایتان روبه‌رو شوید و از انرژی‌تان برای تأثیرگذاری بیشتر استفاده کنید.

کیت برتون مشاور و مربی بین‌المللی حاذقی در زمینه‌ی اعتمادبه‌نفس در روابط است و برینلی اِن پلتز از مقامات پیشتاز در زمینه‌ی توسعه‌ی مشاغل اجرایی بزرگ است.

شما میتوانید برای تهیه این کتاب از اینجا اقدام کنید.

 سخن پایانی

خب دوستان خوبم، در این پست من سعی کردم که تعدادی از بهترین کتابهای روانشناسی اعتماد به نفس رو به شما عزیزان معرفی کنم و امیدوارم که با مطالعه این کتاب ها بتونید به اعتماد به نفس بالا دست پیدا کنید.

افزایش اعتماد به نفس

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *