تاریخ امروز:پنج شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

آزمون اعتماد به نفس

آزمون اعتماد به نفسReviewed by سجاد زیدونی on Jun 17Rating: 5.0آزمون اعتماد به نفسآزمون اعتماد به نفس: دراین آزمون سوالاتی از ما پرسیده میشه که ما با پاسخ دادن به این سوالات میتونیم میزان و درجه اعتماد به نفس خودمون رو ارزیابی بکنیم.

آزمون اعتماد به نفس: در این مطلب قراره با هم آزمونی رو انجام بدیم که در اون سوالاتی از ما پرسیده میشه و ما با پاسخ دادن به این سوالات میتونیم میزان و درجه اعتماد به نفس خودمون رو اندازه گیری کنیم. پیشنهاد میکنم حتما این آزمون اعتماد به نفس رو انجام بدین، تا ببینید که اعتماد به نفس شما چقدره.

آزمون اعتماد به نفس

برای اینکه خودتون رو خوب بشناسید، ۳۲ جمله زیر رو با دقت بخونید. در قسمت پاسخ ها اونچه رو که در مورد هر مسأله فکر میکنید، علامت بزنید. پس از خواندن هر جمله، عددی رو که نشان دهنده اینه که مسأله مورد نظر تا چه حد ذهن شما رو اشغال می کنه، علامت بزنید. سعی کنید سریع جواب بدید، تا احساس شما راهنمای شما باشه.

در نظر داشته باشید: این آزمون اعتماد به نفس رو فقط بخاطر خودتون انجام میدین و خود شما هم تنها کسی هستین که نتیجه اون رو خواهید فهمید؛ بنابراین پرسش ها رو به صورت صحیح و دقیق جواب بدین تا به شناخت خوبی از خودتون برسین.

مثالی که در ادامه آمده، چگونگی پاسخ دادن به پرسش ها رو نشون میده:

مثال: من خیلی کارآیی ندارم.

آزمون اعتماد به نفس

اگر شما (گاهی) فکر می کنید که کارآیی زیادی ندارید، عدد ۲ رو علامت بزنید.

 

به هر سوال از ۰ تا ۴ امتیاز بدید.

برای شروع آزمون اعتماد به نفس روی دکمه زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *