تاریخ امروز:پنج شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

دوره ای رایگان برای تبدیل اعتماد به نفس فعلی تو به اعتماد به نفس بالا

که همیشه آن را در سر می پروراندی

رازی که مدرسان دوره های بلند مدت اعتماد به نفس نمی خواهند بدانی چون اگر بدانی دیگر نه پول، نه انرژی و نه زمانت را در مسیر بیهوده تلف نخواهی کرد.

 
دوره ای که پرده از اسراری بر می دارد که تو را به اعتماد به نفس بالا میرساند و قطعا تو را شگفت زده خواهد کرد

اگر تو هم مانند هزاران نفر دیگر با رویای داشتن اعتماد به نفس بالا در دوره های بلند مدت شرکت کردی و تا به الان کلی هزینه کرده ای اما همچنان مانند سایرین به نتیجه ای که می خواستی نرسیدی این دوره برای توست.

بعد از مدت ها تصمیم گرفتم دوره ای ضبط کنم که در آن راز های پنهان این کار را بگویم. راز هایی که هیچکس درباره آن ها صحبت نمی کند چرا که اگر کسی این راز ها را بداند دیگر لازم نیست در هیچ دوره طولانی مدتی شرکت کند.

تو هم قربانی این سیستم شده ای؟

نگران نباش. تو تنها نیستی و هزاران نفر دیگر هم دقیقا همین مشکلی را دارند که تو امروز با آن دسته و پنجه نرم می کنی. حقیقت داستان این است که تقصیر تو نیست که از کار کردن روی اعتماد به نفست نتیجه نمی گیری صرفا به این دلیل است که تو با قدرت در حال انجام دادن کارهایی هستی که هیچگاه قرار نیست نتیجه ای حاصل کند.

مهم نیست در این مسیر چقدر شتابان و پر قدرت حرکت کنی در آخر روز نتیجه همانی است که باید باشد یعنی هدر دادن زمان و پول و انرژی.

در این دوره روشی را یاد خواهی گرفت که نه تنها خیلی سریع تر می توانی به اعتماد به نفس بالا برسی بلکه می توانی نتیجه ای که می خواستی در پنج سال بدست بیاوری را یک ماه بدست بیاوری.

نکته مهم این دوره در این است که با واقعیت آشنا خواهی شد و یاد می گیری چطور بدون ساعت ها کار اضافه کردن نتایج ۱۰ برابر بیشتر را ایجاد کنی.

هشدار: از آنجایی که دوره رسیدن به اعتماد به نفس بالا کاملا یک طرفه به سود مخاطب تهیه شده است احتمالا نارضایتی های زیادی را متوجه برخی از مدرسان دوره های بلند می کند چون روشی که در این دوره یاد داده شده است باعث می شود مخاطب حداقل ۱۰ برابر سریع تر به آن نتیجه ای که می خواهد برسد به همین خاطر احتمالا با درخواست های زیادی از طرف مدرسین برای برداشتن این دوره مواجه خواهیم شد. پس تا قبل از اینکه این دوره را از روی سایت برداریم سریع دانلود کن.