تاریخ امروز:پنج شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

الفبای افزایش عزت نفس را یاد بگیرید (اینفوگرافیک)

الفبای افزایش عزت نفس را یاد بگیرید (اینفوگرافیک)Reviewed by سجاد زیدونی on Jul 26Rating: 5.0الفبای افزایش عزت نفس را یاد بگیرید (اینفوگرافیک)امروز هم با یک آموزش بسیار مفید در زمینه افزایش عزت نفس در خدمت شما عزیزان هستم و مطمئنم که رعایت کردن این نکات براحتی باعث افزایش عزت نفس شما خواهد شد.

لطفا تا لود کامل تصویر صبر کنید

الفبای افزایش عزت نفس

 

افزایش عزت نفس: عرض سلام و احترام دارم خدمت همراهان عزیز و دوست داشتنی سایت صبالرن.کام. امروز هم با یک آموزش بسیار مفید در زمینه افزایش عزت نفس در خدمت شما عزیزان هستم و مطمئنم که، رعایت کردن این نکات براحتی باعث افزایش عزت نفس شما خواهد شد. این آموزش برای راحتی شما عزیزان به صورت اینفوگرافیک طراحی شده و امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیره.

نکات اصلی و بسیار مهم برای افزایش عزت نفس

  • اولین مورد برقراری ارتباط با افراد مثبت است

شما تنها باید با افرادی که مثبت اندیش هستند و به شما کمک میکنند تا به اهداف و آرزوهای خودتون برسین، معاشرت بکنین.

  • دومین مورد مهربان بودن با خودتونه

شما همیشه و همه جا باید با خودتون خوب رفتار بکنید، حتی زمان هایی که کار اشتباهی انجام میدین به جای اینکه خودتون رو سرزنش کنید و به خودتون سرکوفت بزنید، باید به فکر راه چاره ای برای حل اون کار اشتباه باشید.

  • سومین مورد اینه که «نه» گفتن رو یاد بگیرین

شما باید یاد بگیرین که همیشه نباید به خواسته دیگران «بله» بگین، ممکنه خواسته اون ها غیرمنطقی باشه یا شما در اون زمان در شرایطی نباشید که بتونید خواسته اون ها رو اجابت کنید، در این زمان شما باید با قدرت نه بگید.

  • چهارمین مورد اینه که سعی کنید چیزهای جدید رو تجربه کنید

افراد با عزت نفس بالا دائما خودشون رو به چالش میکشن و این افراد با اینکه میترسن این کار رو انجام میدن، یعنی ترس به هیچ عنوان نمیتونه بازدارنده باشه تا شما نتونید به خواستتون برسین. مگر اینکه شما فردی با عزت نفس پایین باشین.

  • پنجمین مورد اینه که برای خودتون اهداف تعیین کنید

افراد با عزت نفس بالا، برای خودشون اهداف مشخص، واضح و قابل اندازه گیری تعیین میکنن و به همین علت قطعا به اهداف خودشون دست پیدا میکنن. پس شما هم باید یاد بگیرین اهدافی مشخص و واضح برای خودتون تعیین کنید.

  • ششمین مورد اینه که اتفاقات ناخوشایند زندگی رو بپذیرین

شما برای اینکه بتونید عزت نفس خودتون رو افزایش بدین، باید بتونید احساسات خودتون رو کنترل کنید و با مصیبت هایی که در زندگیتون رخ میده با احساسات کنترل شده برخورد کنید.

  • هفتمین مورد اینه که با دیگران مشورت بکنید

ما باید این رو قبول کنیم که همه چیز رو نمیدونیم و برای بعضی مسائل باید حتما از مشورت دیگران بهره مند بشیم.

  • و آخرین مورد اینه که به وسوسه های عادت های بد غلبه کنید

شما اگر یاد نگیرید که بر وسوسه عادت های بد خودتون غلبه کنید، خیلی زود در گرداب این عادت ها غرق میشید. پس باید برای افزایش عزت نفس خودتون یاد بگیرین که بر این وسوسه ها غلبه کنید.

سخن آخر درباره افزایش عزت نفس

خب دوستان خوبم، من در این آموزش به شما عزیزان راه کارها و نکاتی که باعث افزایش عزت نفس شما عزیزان میشه رو گفتم و امیدوارم که مورد قبول شما عزیزان قرار بگیره.

 افزایش اعتماد به نفس

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *