در این بخش کامل بهت یاد میدم چطور یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنی.

سلام… در این آموزش شما یاد میگیرید که چطور با قسمت حمل و نقل ووکامرس کار کنید و همچنین یاد میگیرید که با نصب افزونه نرخ پست پیشتاز و پست سفارشی و… را به صورت اتوماتیک و با توجه به آدرس مشتری به فاکتور صادر شده برای مشتری اضافه نمایید… پس تا انتهای ویدیو با من همراه باشید… 

اطلاعات بیشتر

ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس: سلام.. شاید شما جزء اون دسته افراد باشید که نمیخواهید صفحه پرداخت شلوغ داشته باشید و میخواهید تنها فیلدها و عناصر مورد نیازتون رو از کاربران و خریداران خودتون بگیرید…. در این آموزش من به طور کامل به شما یاد میدم که چطور صفحه پرداخت ووکامرس خودتون رو ویرایش بکنید و فیلدهای مورد نیاز خودتون رو اضافه کنید… پس تا انتهای ویدیو با من همراه باشید….

اطلاعات بیشتر

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس: سلام… در این ویدیو شما یاد خواهید گرفت که چطور برای مشتریان خودتون امکان مقایسه محصولات رو فراهم کنید تا اونها بتونن بین محصولات موجود، مقایسه انجام بدن و بهترین گزینه رو برای خرید انتخاب کنند…. پس تا انتهای ویدیو با من همراه باشید….

اطلاعات بیشتر

مالیات در ووکامرس: سلام… در این ویدیو آموزشی شما به طور کامل یاد خواهید گرفت که چطور روی محصولات خودتون مالیات اعمال کنید و به صورت کاملا اتوماتیک مالیات بر ارزش افزوده به فاکتور صادر شده برای مشتریان اضافه شود… پس حتما تا انتهای ویدیو با من همراه باشید..

اطلاعات بیشتر

سلام… در این ویدیو به شما یاد خواهم داد که چطور برای فروشگاه خودتون کوپن کد تخفیف ایجاد کنید و برای مشتریان خودتون کوپن تخفیف ارائه بدید…. پس تا انتهای ویدیو با من همراه باشید…

اطلاعات بیشتر

خیلی‌ها تصور می‌کنند یک فروشگاه اینترنتی فقط می‌تواند محصولات فیزیکی را بفروشد؛ مثلا کیف، لباس، تلفن همراه و … . اما باید توجه داشت که در فروشگاه اینترنتی می‌توان محصولات مجازی نیز فروخت. این محصولات می‌توانند کتاب الکترونیکی (PDF)، آهنگ، عکس، فیلم و هر چیزی که در دنیای واقعی وجود ندارد، باشند. با فروش محصولات مجازی بسیاری از هزینه‌های شما از جمله حمل و نقل کاسته خواهد شد؛ چرا که تحویل محصول به مشتری نیز به صورت خودکار توسط سایت انجام می‌شود و شما نیازی نیست در این روند کار خاصی انجام دهید.

در این آموزش شما به طور کامل یاد خواهید گرفت که چطور در ووکامرس محصولات دانلودی و مجازی را ایجاد کرده و به فروش برسونید.

 

اطلاعات بیشتر

سلام.. در این آموزش شما به طور کامل یاد خواهید گرفت که چطور با ویژگی های ووکامرس کار کنید، اون هارو اضافه کنید و مدیریت کنید…

اطلاعات بیشتر

ابزارک وردپرس: در این آموزش من به شما عزیزان به طور کامل یاد خواهم داد که چطور با ابزارک وردپرس و ووکامرس کار کنید و اون ها رو به سایت و قالب خودتون اضافه کنید و امکانات بیشتر و حرفه ای تری رو در اختیار کاربرانتون قرار بدید.

 

اطلاعات بیشتر

ساخت درگاه پرداخت: سلامم….. در این آموزش من نحوه نصب و درواقع ساخت درگاه پرداخت را برای شما عزیزان آماده کردم و همچنین در این آموزش من هم به آموزش نصب درگاه های مستقیم مثل (ملت، ملی، سامان، پارسیان) پرداختم و هم درگاه های غیرمستقیم و واسطه ای مثل (پی و زرین پال) … پس تا انتهای آموزش با من همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

محصول ووکامرس: سلام… در این آموزش من به صورت کامل و مفصل نحوه اضافه کردن محصول ووکامرس را توضیح داده ام و شما با دنبال کردن این آموزش که هم به صورت متنی و هم به صورت ویدیویی آماده شده است میتوانید به صورت کامل با نحوه انتشار یک محصول ووکامرس آشنا بشوید. ویدیوی آموزش در انتهای این صفحه قرار دارد.

اطلاعات بیشتر