در این دسته بندی هرآنچه که برای یادگیری وردپرس لازم داری، رو آموزش میدم.

سلام… در این آموزش من به طور کامل به شما یاد خواهم داد که چطور با قسمت تنظیمات وردپرس کار کنید… شما با تماشای این آموزش یاد خواهید گرفت که عنوان سایتتون رو اضافه کنید… توضیح یا معرفی کوتاهی از سایت و کسب و کارتون بزارید و همچنین آدرس سایت و زمان و…. رو مدیریت کنید…. پس حتما این ویدیو آموزشی رو تا انتها دنبال کنید…

اطلاعات بیشتر

کاربران در وردپرس: در این ویدیو شما یاد خواهید گرفت که چطور کاربر جدید برای سایتتون ایجاد کنید و همچنین برای کاربران دلخواه خود نقش تعریف بکنید و به طور کلی اون ها رو مدیریت کنید… پس تا انتهای ویدیو با من همراه باشید…

اطلاعات بیشتر

در این ویدیو شما یاد خواهید گرفت که چطور با فهرست وردپرس کار کنید و اون هارو مدیریت کنید… پس حتما تا انتهای ویدیو با من همراه باشید….

اطلاعات بیشتر

در این ویدیو به آموزش کامل ایجاد برگه در وردپرس پرداختم و شما با تماشای این ویدیو یاد میگیرید که چطور برگه بسازید، صفحات را ویرایش کنید و لندینگ پیج بسازید….. پس تا انتها ویدیو با من همراه باشید..

اطلاعات بیشتر

نصب افزونه وردپرس: در این آموزش من به طور کامل نحوه نصب افزونه وردپرس رو آموزش خواهم داد و همچنین بهترین و کاربردی ترین افزونه های وردپرس که حتما لازمتون میشه رو خدمتتون معرفی میکنم. پس حتما این ویدیو را تا انتها تماشا کنید….. 

اطلاعات بیشتر

نصب قالب در وردپرس: سلامممم…. من سجاد زیدونیم و امروز هم با یک آموزش کامل و فوق العاده در خدمت شما عزیزان هستم. در این آموزش قصد دارم تا نحوه نصب قالب در وردپرس را آموزش بدم و شما میتوانید بعد از دنبال کردن این آموزش به طور کامل به نحوه نصب تمام قالب های جهان روی وردپرس مسلط شوید. با من همراه باشید…. ویدیوی آموزش در انتهای مقاله قرار دارد..

اطلاعات بیشتر

ضمن عرض سلام و احترام خدمت کاربران عزیز و دوست داشتنی سایت صبالرن، در این مطلب آموزشی قصد دارم تا نحوه ایجاد نوشته وردپرس را به صورت گام به گام و قدم به قدم به شما عزیزان آموزش بدهم و شما مطمئنا بعد از دنبال کردن این آموزش به طور کامل به مبحث ایجاد نوشته وردپرس مسلط خواهید شد. برای دریافت این آموزش میتوانید به صورت گام به گام با متن این آموزش پیش بروید و یا اینکه به صورت مستقیم از ویدیو آموزش ایجاد نوشته وردپرس که در انتهای همین مطلب هست استفاده نمایید. پس لطفا با من همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

در جلسه اول آموزش وردپرس قصد دارم تا به معرفی پیشخوان وردپرس بپردازم و شما رو با امکانات و آپشن هایی که در این قسمت وردپرس وجود داره آشنا کنم… پس پیشنهاد میکنم حتما ویدیو آموزش پیشخوان وردپرس رو تا انتها مشاهده کنید.. 

اطلاعات بیشتر

به نام خدا و با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان و همراهان دوست داشتنی سایت صبالرن. من در این جلسه آموزشی قصد دارم تا به شما عزیزان آموزش بدم که چگونه سایت بسازیم و مراحل ساختن یک سایت چیه؟

اطلاعات بیشتر